Суббота, 27.07.24, 10:24
Главная Регистрация RSS
Приветствую Вас, Прохожий
Купить Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption

Релизный трейлер Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption

Обновление "Судный день" в GTA 5 OnlineGTA 5

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Яку сироватку для обличчя обрати?
olesiaДата: Суббота, 18.05.24, 16:11 | Сообщение # 1
Наёмник
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Статус: Не в сети
Всім привіт! Дуже хочу знайти вдалий догляд за шкірою обличчя в вигляді сироватки для обличчя, але не знаю яку обрати. Дівчатка порадьте мені варіанти, та інтернет-магазин, де її можна не дорого купити.
 
KarinaДата: Суббота, 18.05.24, 16:25 | Сообщение # 2
Наёмник
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Статус: Не в сети
Зараз величезний вибір доглядової косметики, і дуже гарно себе зарекомендували саме українські бренди. Можу надати тобі інформацію про онлайн магазин, де догляд для шкіри замовляю собі я, а ти вже обирай на свій смак.
 
olesiaДата: Суббота, 18.05.24, 16:27 | Сообщение # 3
Наёмник
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Статус: Не в сети
Мені досить не просто підібрати догляд за моїм типом шкіри, але сироватками вже користуюсь давно, зараз хочу її поміняти. Можливо ти мені зможеш щось порадити? А на магазин, краще за все буде, якщо просто залишиш посилання.
 
KarinaДата: Суббота, 18.05.24, 16:31 | Сообщение # 4
Наёмник
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Статус: Не в сети
Я користуюсь сироваткою для обличчя Black Caviar https://mamash.ua/serums яку вже не раз купувала в інтернет-магазині Mamash. Універсальна по типу шкіри сироватка, особливо підійде для комбінованої шкіри з тенденцією до сухої, для шкіри з першими ознаками вікових змін, для догляду за шкірою при будь - якому типі.Даний засіб містить екстракт Чорного Кав'яру і додатково збагачений активами, що забезпечують пришвидшення процесів омолодження і зволоження шкіри. Зараз на даний засіб, діє досить приємна знижка. 
Прикрепления: 7815770.jpg (11.9 Kb)
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: